بلاگ

مشاهده ی پست ها از May, 2015

داستان ورود به پیش شتابدهی شتابدهنده آواتک (خوش آمد گویی)

و اما روز ورود تیم های جدید...

داستان ورود به پیش شتابدهی شتابدهنده آواتک (روز دمو)

تا به اینحا رسیدیم که مصاحبه دوم انجام شد و منتظر جواب موندیم...

داستان ورود به پیش شتابدهی شتابدهنده آواتک (مصاحبه دوم)

بعد از مصاحبه اول تنهای کاری که باید میکردیم انتظار بود... یک مزیت آواتک و سارا اینه که همه کاراشون بر پایه یک فرآیند و تکنولوژی محور جلو میره ... پس لازم نیست همش بدو بدو کنی و تماس بگیری .. با ایمیل همه کاراشون انجام میشه...

داستان ورود به پیش شتابدهی شتابدهنده آواتک (مصاحبه اول))

خب تا اینجا در ابتدا مسیر بودیم...
حالا طلاعات و فرم اولیه پر شد و به دست مجموعه رسید... فقط منتظر جواب بودم یا بهتر بگم منتظر زمان مصاحبه... چندی بعد یک ایمیل دریافت کردم که یک سایت مدیریت و زمانبندی جلسات معرفی کرده بود و از تیم ما خواستن که یکی رو رزرو کنیم...
جالبی ایمیلی که برای ما فرستادن این بود اتفاقات و زمانبندی تخمینی مشخص شده بود. ابتدا یک معرفی کوتاه از خود آواتک در حدود ۲ دقیقه که البته برای ما خیلی کوتاه بود.. ما به اندازه کافی مجوعه را میشناختیم.. بعد ۳ دقیقه به ما وقت داده بودن که ایدمون، کارمون، اعضا و سایر اطلاعات را بهشون ارایه بدیم. به نظر من این ۳ دقیقه بسیار کافی و عالی بود و بیشتر از این فقط منجر به توضیحات اضافه و خسته کننده میشه. و نهایتا پیش بینی ۱۰ دقیقه مصاحبه سوال و جواب بود. 
در کل ایمیلهایی که از آواتک میاد و معمولا همیشه سارا آنها رو مینویسه بسیار کامل و تکمیل هست.. من خودم شخصا بخش ایمیل های سارا که منابع مرتبط را معرفی میکنه را خیلی دوست دارم و در حد زمانی هر چقدر بتونم از آنها یاد میگیرم..
مثلا این منابعی بود که در مورد معرفی و ارایه برای تیم ها در مرحله اول فرستاده بود. اولی یک ویدیو آموزشی، دوموی یک ویدیو که نمونه یک ارایه بسیار جالبه و آخری هم یک اسلاید آموزشی بود.

داستان ورود به پیش شتابدهی شتابدهنده آواتک